Brigáda Starých Pák 9.-10. května 2014, Vsetín

Dovolil jsem si použít hřejivá slova pana ředitele jako úvod k fotografiím:

Ahoj Staré páky.
Posílám pozdrav a poděkování ze Vsetína, Natřená škola na „sluníčkovo“ byla velkým překvapením a radostí při pondělním příchodu žáků a učitelů. Pořád jsem se nedostal z překvapení, že záměr klapl téměř na 100% a spolu s Jirkou Mičkem, který to vše coby malířský mistr zajišťoval to probíráme jako novou zkušenost, kterou jsme si neuměli ani představit.
Bylo to „prosté“ – cca 670 m2 fasád a cca 150 m2 plechů, 10 m3 výkopu = 55 starých pák, včetně místních – dva dny práce – dva nátěry fasády, dva nátěry velké části plechů a kovových konstrukcí a výkopové práce pro hrací prvky dětského hřiště. A JE TO, jak ukazují fotografie na webu Starých pák.
Co říci. Je potřeba poděkovat. Bohu za všechno a jmenovitě Ladinovi Trubkovi za organizaci a všestrannou pomoc včetně ubezpečování – to bude dobré, vždycky to vyšlo. Jirkovi Mičkovi za zajištění akce materiálně a odborně. Zdeňkovi Pospíšilíkovi za duchovní službu a Dědkovi za mobilní bufet a nakonec je potřeba srdečné poděkování všem 55 chlapům, kteří nesli pracovní tíhu obou dní. Je obdivuhodné jakou sílu má schopnost spolupracovat.
Přeji všem požehnané dny.

Tak tady jsou fotky z letošní brigády…
Nejprve odkaz na fotky Josefa Kovaříka, který nás tam fotil za místní…

Já osobně se omlouvám za ty datumy na fotkách, holt jsem to zapomněl po výměně baterek nastavit… 🙁